Aanspreekpunten

VoorzitterGuus Rijndersvoorzitter@lopersvereniginggroenlo.nl
SecretariaatNicol Klein Tuente - Groot Zevertsecretariaat@lopersvereniginggroenlo.nl
PenningmeesterLeonie Wolterspenningmeester@lopersvereniginggroenlo.nl
ActiviteitenEdwin Vosactiviteiten@lopersvereniginggroenlo.nl
Redactie LVG Nieuws Nicol Groot Zevertredactie@lopersvereniginggroenlo.nl
Edouard van Oene
Mascha Scharenborg
Henk van Velden
Inge Wijnen
Rik Delsing
Website & Social mediaRik Delsing rikdelsing@lopersvereniginggroenlo.nl
Wedstrijdsecretariaat & TijdregistratieRik Delsingwedstrijdsecreatariaat@lopersvereniginggroenlo.nl
Edouard van Oene
Commissie Sponsoring Kim Baacksponsoring@lopersvereniginggroenlo.nl
Joke Wopereis
Richard Koster
Coördinatie kinderopvang Gerrie Zemmelink
Coördinatie Verkeersregelaars Stanley Woltersverkeerscoordinator@lopersvereniginggroenlo.nl
Coördinatie trainers en trainingenChristian Reinderstrainers@lopersvereniginggroenlo.nl
Geert Milius (beginners)
Aanspreekpunt Kanonsloopcommissie Gijs van Dongeren
Voorzitter Crossloopcommissie Nico Kok
Adres clubtraining & kinderopvang op zondag Bernard Vos Clubhuus
Bergstraat 5
7137 MD Lievelde
Adres winterperiode op de dinsdag Basisschool De Watermolen
Wheme 30
7141 BV Groenlo